Dla Pań

     WREŚCIE COŚ DLA WAS. Każdy z Nas czuł się podobnie przerabiając podobne schematy w trakcie zdrowienia.
Czuj się więc swobodnie w tym że możesz to zmieniać: bezpiecznie, moralnie, tak zwyczajnie normalnie dzieląc i wymieniając się swoimi doświadczeniami i przeżyciami wraz z innymi kobietami takimi jak Ty.
     Niech odczucie pustki i samotności ulega zmianie w nadziei na lepsze jutro, a ta mała pamiątka daje nieustannie o sobie znać Twojej „zranionej duszy”, że dziś właśnie JESTES WARTA WSZYSTKIEGODZIŚ JESTEŚ WARTA NOWEGO TRZEŹWEGO ŻYCIA.
     Dla Pań to nowa kategoria na stronie ukierunkowana w stronę płci pięknej, która to w znacznie inny sposób zmaga się z uzależnieniem alkoholowym podlegając w pewnym stopniu społecznym klasyfikacją. 
     Pamiątki trzeźwościowe skierowane w stronę pań mają za zadanie pokazać, że uzależnienie nie jest jedynie problemem jednej płci ale całego społeczeństwa, i w tym przypadku nie powinno być traktowane jako piętno społeczne związane z udręką prowadzoną w izolacji własnych domów.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zaprezentowane pozycje mają na celu jedynie poglądowe przedstawienie naszego asortymentu i możliwości.