Medale Roczne

 Medale, Medaliony trzeźwości - oznaczenie Anonimowej przynależności wielu ludzi na całym świecie. Są cenniejsze niż medal olimpijski. Nie rozwiązują za nas problemu, ale przypominają nam kim jesteśmy gdzie byliśmy i dokąd zmierzamy. Wręczenie medalionu komuś, o kogo się troszczysz jest trwałym wyrazem wsparcia oraz zachęty do trwania w trzeźwości, gdyż każdy trzeźwy dzień jest tak naprawdę cudem godnym pochwały i wdzięczności.


 

     Osiągnięcie  każdego  roku nieprzerwanej trzeźwości  upamiętniane jest medalem rocznicowym. Umieszczonyrok trzeźwości wybity w centralnym miejscu monety, wizerunek  Dr. Boba  i  Billa W.,  oraz  Cytat z Wielkiej Księgi AA:
      "Rzadko Widujemy Człowieka  Który Popełnia Błąd Podążając Naszą Ścieżką"  przypomina nam nieustannie na jakiej jesteśmy drodze.
      Napis na rewersie: "Uczciwość wobec siebie to sprawa życia i śmierci" uzmysławia, że każdy człowiek ma skłonność do samooszukiwania, jednak w przypadku uzależnionych jest to sprawa życia i śmierci.
      W naszej ofercie znajdziesz medale od 1-wszego do 40-tego Roku Trzeźwości.
       Dla tych, którzy chcą mieć przy sobie jako UNIKATOWY OSOBLIWY BRELOK - nieustannie przypominający kim jesteśmy, gdzie byliśmy i dokąd zmierzamy - MEDAL ROCZNY DESIGNERSKI BRELOK.     

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zaprezentowane pozycje mają na celu jedynie poglądowe przedstawienie naszego asortymentu i możliwości.