Naklejki

Podpatrzone w necie:

Dzisiaj już drugi raz widziałem auta z naklejką na której było napisane:
,,Przyjaciel Billa W.", na jednym był jeszcze jakiś wielbłąd .
Ma ktoś pomysł co to za przyjaciel i o co w tym chodzi?

Dla nas wtajemniczonych odpowiedź jest prosta w Stanach Zjednoczonych tam gdzie wszystko się to zaczęło -  kiedy trzeźwiejący alkoholik jest na głodzie alkoholowym, może w praktycznie w każdej sytuacji szukać dla siebie pomocy dowiadując się, czy gdzieś w pobliżu jest jakiś „Przyjaciel Billa W.” Nikogo więc tam nie zdziwi komunikat stewardesy w samolocie: „czy jest na pokładzie przyjaciel Billa W.?” Dla osób niewtajemniczonych ów komunikat będzie nieznaczącym, jednym z wielu ogłoszeń, natomiast dla ludzi ze wspólnoty AA jest jasnym sygnałem, że jakiś alkoholik potrzebuje pomocy. 

Wszyscy wiemy że naklejka na samochodzie „Przyjaciel Billa W.” to nie wszystko - to jest kwestia własnej pracy nad 12 krokami i stosowania tych zasad we wszystkich naszych poczynaniach.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zaprezentowane pozycje mają na celu jedynie poglądowe przedstawienie naszego asortymentu i możliwości.