W ROCKANDROLLOWYM STYLU

   W związku z przedziwnymi zapytaniami i związanymi z tym historiami postanowiliśmy stworzyć powyższą kategorię. Będziemy starali się proponować produkty w mocnym i dynamicznym stylu jak ROCK & ROLL.
   Są różne sytuacje i każdy ma prawo podchodzić do tego na swój własny sposób.
   Przypomnijcie sobie ile razy Was uporczywie namawiano – napij się ze mną, ze mną się nie napijesz?, nie jesteś już człowiekiem przyjacielem, kolegą/koleżanką itd. itd. – ileż tego można wytrzymać?
   Dlaczego nie możemy sprzeciwić się natręctwu a czasami chamstwu, stanowczym językiem czy jasną zdecydowaną deklaracją nawet wulgarną - czy ograniczają nas jakieś normy obyczajowe?
    Uwaga! Jeżeli ktoś z Was czuje się dotknięty emocjonalnie czy urażony (mamy nadzieję że jednak tak nie jest) nie musi wchodzić w tą kategorię i w ogóle zaprzątać sobie tym tematem swoich myśli.
„MIŁOŚĆ I TOLERANCJA TO NASZ KODEKS”  - (hasło z 85-LECIA AA INTERNATIONAL CONVENTION DETROIT 2020)

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zaprezentowane pozycje mają na celu jedynie poglądowe przedstawienie naszego asortymentu i możliwości.