Regulamin

§1

Strona www.und24.pl nie jest oficjalną stroną Anonimowych Alkoholików.

§2

Strona internetowa dostępna pod adresem internetowym www.und24.pl prowadzona jest przez Strefa GW, 42-202 Częstochowa, ul. Sikorskiego 162, NIP 5731080588 REGON 150399394.

§3

Informacje cenowe dotyczące prezentowanych produktów, niezależnie od tego, czy umieszczone na stronie, czy udzielone za jej pośrednictwem, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego, mają charakter wyłącznie orientacyjny. Szczegółowe warunki zakupu produktów zaprezentowanych na stronie www.und24.pl mogą nastąpić tylko i wyłącznie na podstawie warunków indywidualnej umowy sprzedaży.

§4

Klient wysyłając zapytanie nie wiąże się żadną umową.

§5

Usługa Newsletter świadczona jest nieodpłatnie przez czas nieokreślony. Usługobiorca ma możliwość, w każdej chwili i bez podania przyczyny, wypisania się z Newslettera (rezygnacji z Newslettera) poprzez wysłanie stosownego żądania do Usługodawcy.

§6

Oferta zamieszczona na stronie nie jest ofertą magazynową- tzn. nie wszystkie produkty są dostępne "od ręki". Produkty zaprezentowane na stronie stanowią jedynie przegląd możliwości firmy. Czas realizacji jest zależny od ilości i ustalany jest indywidualnie podczas sporzadzania umowy.

§7

Wszystkie tresci i zdjecia zamieszczone na stronie www.und24.pl objete sa prawami autorskimi. Kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie wszystkich materialów jest zabronione prawem i wymaga wczesniejszej zgody wlasciela strony internetowej.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zaprezentowane pozycje mają na celu jedynie poglądowe przedstawienie naszego asortymentu i możliwości.