Medale 24 godziny - zerowe

    Medale, Medaliony trzeźwości - oznaczenie Anonimowej przynależności wielu ludzi na całym świecie. Są cenniejsze niż medal olimpijski. Nie rozwiązują za nas problemu, ale przypominają nam gdzie byliśmy i dokąd zmierzamy. Wręczenie medalionu komuś, o kogo się troszczysz jest trwałym wyrazem wsparcia oraz zachęty do trwania w trzeźwości, gdyż każdy trzeźwy dzień jest cudem godnym pochwały i wdzięczności.
    24-godzinny medal, zwany również zerowym, jest często noszony przez całe życie, przypomina jak żyć dniem dzisiejszym.
    Nie będziemy rozpisywać się na temat programu 24 godzin.
Dzień dzisiejszy istnieje zawsze.
    Trzeźwość jest efektem nie picia alkoholu tylko przez 24 godziny. Alkoholicy realizujący program Anonimowych Alkoholików wiedzą, że w trzeźwieniu sprawdza się podział czasu na 24-godzinne odcinki, które dają trzeźwość trwającą dni, tygodnie, miesiące, lata. Ten program sprawdza się nie tylko w utrzymywaniu trzeźwości, ale pozwala radzić sobie, także z wieloma innymi życiowymi sprawami.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zaprezentowane pozycje mają na celu jedynie poglądowe przedstawienie naszego asortymentu i możliwości.