O nas

Nie jesteśmy stroną AA.

Nie znamy się na wielu sprawach, ale bądź pewny, że tematyka uzależnień, to coś, o czym wiemy nie mało, a może jeszcze więcej. Stąd nasza strona nie powstała przypadkowo. Zapewne Ty również znalazłeś się tu nie bez przyczyny, a więc bieg zdarzeń, pozwolił spotkać się nam w tym właśnie miejscu.

Nie jesteśmy zbyt dumni z naszej przeszłości, ale pozwoliła nam ona zrozumieć tematykę uzależnień od środka.

Daje nam to możliwość tworzenia 100 % trafnej oferty. Nasze pamiątki nie zalegają na półce czy w szufladzie, są oznaką odniesionego zwycięstwa, symbolem zmian i zwrotu, który dokonał się w nas samych. Zawsze, gdy na nie spojrzysz, przypomnisz sobie, kim jesteś, czego dokonałeś i ile jesteś wart idąc trzeźwą drogą.

Jeśli nie spodoba Ci się nasza oferta, nie traktuj jej zbyt serio.

Jeżeli zaś przypadnie Ci do gustu to, co zobaczysz, spróbuj, przetestuj i skorzystaj.

To działa dla wielu zdrowiejących ludzi. Kto wie, może zadziała i u Ciebie?

- Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

( niestety jeszcze w trakcie budowy), prosimy więc  o odrobinę tolerancji dla niedoskonałości. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące strony.

Nasza oferta stale się powiększa. Wpisując się do newslettera, będziesz informowany o nowościach i nadchodzących ważnych wydarzeniach.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zaprezentowane pozycje mają na celu jedynie poglądowe przedstawienie naszego asortymentu i możliwości.