Medale św. Krzysztof

Medale, Medaliony trzeźwości - oznaczenie Anonimowej przynależności wielu ludzi na całym świecie. Są cenniejsze niż medal olimpijski. Nie rozwiązują za nas problemu, ale przypominają nam gdzie byliśmy i dokąd zmierzamy. Wręczenie medalionu komuś, o kogo się troszczysz jest trwałym wyrazem wsparcia oraz zachęty do trwania w trzeźwości, gdyż każdy trzeźwy dzień jest cudem godnym pochwały i wdzięczności.

Uwaga! to nie tylko patron kierowców to przede wszystkim - Opiekun podróżnych, pielgrzymów, przewodników, flisaków, marynarzy, zbłąkanych, również patron dobrej śmierci. Zaliczany do grona 14 „Wspomożycieli” szczególnych patronów. Przenosił pielgrzymów na drugi brzeg rzeki Jordan, stąd kojarzy się z przechodzeniem „na drugą stronę” - symbolem wielkiej przemiany, podejmowania ważnych decyzji, rozpoczęcia nowego etapu w życiu, to także symbol Nowej Podróży, Nowej Drogi – którą My właśnie kroczymy.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Zaprezentowane pozycje mają na celu jedynie poglądowe przedstawienie naszego asortymentu i możliwości.